Trainingsschema

Dit schema loopt van 6-4-2021 t/m 25-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Joost Hagendoorn V3
17:30 - 19:00 Jongens D1 Djaele Schuuring
Roel Lust
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Veron Schreuder
Teun Devilee
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Josefien Meurs
Julie Bril
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Suzanne Hogenberg V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Tiago Brasser V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Demis Bril V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Eelco Osinga V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Joost Hagendoorn V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 GI Trainingsgroep V2
17:30 - 18:30 ASM training groep 1 Trainingsgroep V3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Yaira Schuuring
Lian van Oosten
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Vera van Wijk V1 - AB even weken
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Vera van Wijk V2 - CD oneven weken
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Stefanie Heuvelsland V2 - CD even weken
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Stefanie Heuvelsland V1 - AB oneven weken
19:00 - 19:30 Looptraining Trainingsgroep V3 - AB
19:00 - 20:30 Senioren Trainingsgroep V1
19:00 - 20:30 Jongens C1 Martijn Klinkert V3
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
V2 - AB
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Jessie Bogers
Veerle Meijer
Samantha Rosado Javier
V1 - A
16:00 - 17:00 Jongens E - Instroom Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
Fleur Keijzer
Joelle Sijmons
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens E2 Josefien Meurs V1 - D
16:00 - 17:00 Jongens F - instroom Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
Fleur Keijzer
Joelle Sijmons
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F - Stage JF1 Mirco van Lier
Just Teunisse
V2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E - Instroom Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
Fleur Keijzer
Joelle Sijmons
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Dani Bril
Kim Peerdeman
V1 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Lisa Rozenberg
Veronique Van Rooijen
V1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F - instroom Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
Fleur Keijzer
Joelle Sijmons
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E6 Lisa Bierman
Iris de Boer
V2 - D
17:00 - 18:00 SPURD JeugdSportPas Trainingsgroep V2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Joost Luyten
Mirco van Lier
V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Kirsten Schuuring - Dijkstra V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F - Stage MF1 Arwen Blok
Jade Gerritsen
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Luana Reitsma
Sarah Bruins
V1 - C
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Fiene van den Berg
Nika Faas
V1 - B
17:30 - 19:00 Jongens C2 Joost Hagendoorn V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Pjotr Musch V1 - B
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Vincent Heuvelsland V2 - CD
18:00 - 19:00 D-keepers Trainingsgroep V3 Giovanni, Renzo, Willem
18:00 - 19:00 E-keepers Trainingsgroep V3 Giovanni, Renzo, Willem
18:00 - 19:00 Vaste C-keepers Trainingsgroep V3 Giovanni, Renzo, Willem
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Florian Meindl V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Tiago Brasser V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Roeland Valk V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Demis Bril V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 02 Tiago Brasser V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 03 Tiago Brasser V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 03 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Djaele Schuuring
Roel Lust
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Yaira Schuuring
Lian van Oosten
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Veron Schreuder
Teun Devilee
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Julie Bril
Josefien Meurs
V3
19:00 - 19:45 Vaste B-keepers Trainingsgroep V2 - AB Pieter
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Demis Bril
Niels Geerking
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Eelco Osinga V3
19:45 - 20:30 Keepers H1/D1 Trainingsgroep V2 - AB Pieter
19:45 - 20:30 Vaste A-keepers Trainingsgroep V2 - AB Pieter
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Cedric van Rooijen
Teun Devilee
V2 - A
16:00 - 17:00 Jongens E - Instroom Imke Heuvelsland
Koen Heuvelsland
Lisa ter Beek
Merle Mulder
V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F - instroom Imke Heuvelsland
Koen Heuvelsland
Lisa ter Beek
Merle Mulder
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Stefanie Heuvelsland V2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes E - Instroom Imke Heuvelsland
Koen Heuvelsland
Lisa ter Beek
Merle Mulder
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Danila Gaipa
Nynke Veldt
V2 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Jojanneke ten Veen
Lisa Bierman
V1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F - instroom Imke Heuvelsland
Koen Heuvelsland
Lisa ter Beek
Merle Mulder
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E2 Stefanie Heuvelsland V2 - D
17:00 - 18:00 Jongens F - Stage JF1 Koen Heuvelsland
Floor Fleddérus
V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Kirsten Schuuring - Dijkstra
Corine Kleiman
Fenna Buren
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Corine Kleiman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Fenna Buren
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Renske de Jong
Vera van Wijk
Arjan Kleiman
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E5 Sophie Nguyen
Maaike Heuvelsland
V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F - Stage MF1 Danique Eeken
Sophie Bergman
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Britta Speets
Daphne van Hilten
V1 - C
18:00 - 20:00 Jongens B1 Martine Kaptein
Vincent Heuvelsland
V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Allan Spaargaren
Thijs Hollander
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Han Bruggink V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Renske de Jong
Vera van Wijk
Arjan Kleiman
V1 - AB