Trainingsschema

Dit schema loopt van 17-8-2020 t/m 9-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Joost Hagendoorn
Martijn Klinkert
V3
17:30 - 19:00 Jongens D1 Djaele Schuuring
Roel Lust
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Veron Schreuder
Teun Devilee
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Josefien Meurs
Julie Bril
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Suzanne Hogenberg V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Tiago Brasser V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Demis Bril V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Eelco Osinga V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Joost Hagendoorn V3
20:30 - 22:00 Dames 02 Matthijs Groothuizen V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Tiago Brasser V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 ASM training groep 1 Trainingsgroep V3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Yaira Schuuring
Lian van Oosten
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Vera van Wijk V1
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Vera van Wijk V1
18:30 - 19:30 ASM training groep 2 Trainingsgroep V3
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 01 V2
20:30 - 22:00 Dames 01 V1
20:30 - 22:00 Heren 01 V1
20:30 - 22:00 Heren 01 V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Jessie Bogers
Veerle Meijer
V1 - A
16:00 - 17:00 Jongens E - Instroom Iris de Boer
Lisa Bierman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens E2 Josefien Meurs
Mirco van Lier
V1 - D
16:00 - 17:00 Jongens F - instroom Iris de Boer
Lisa Bierman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E - Instroom Iris de Boer
Lisa Bierman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Dani Bril
Kim Peerdeman
V1 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Lisa Rozenberg
Veronique Van Rooijen
V1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F - instroom Iris de Boer
Lisa Bierman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Elena Jansen
V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Fiene van den Berg
Nika Faas
V2 - D
17:00 - 18:00 E-keepers Trainingsgroep V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Joost Luyten
Mirco van Lier
V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Kirsten Schuuring - Dijkstra V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Luana Reitsma
Sarah Bruins
V1 - B
17:30 - 19:00 Jongens C2 Joost Hagendoorn
Martijn Klinkert
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Vincent Heuvelsland V2 - CD
18:00 - 19:00 Vaste C-keepers Trainingsgroep V3
18:00 - 19:00 Vaste D-keepers Trainingsgroep V3
18:00 - 19:00 Wissel D-keepers Trainingsgroep V3
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Pjotr Musch V1 - A
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Florian Meindl V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Gezinus Hogenberg V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tiago Brasser V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Watcharin Luyckx V3
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Demis Bril V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 03 Gezinus Hogenberg V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Rick van der Pijll V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 02 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 03 V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Djaele Schuuring
Roel Lust
V3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Yaira Schuuring
Lian van Oosten
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Veron Schreuder V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Julie Bril
Josefien Meurs
V1 - AB
19:00 - 19:45 Vaste B-keepers Trainingsgroep V2 - AB Pieter
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Demis Bril
Niels Geerking
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Eelco Osinga V3
19:45 - 20:30 Keepers H1/D1 Trainingsgroep V2 - AB Pieter
19:45 - 20:30 Vaste A-keepers Trainingsgroep V2 - AB Pieter
20:30 - 22:00 Dames 01 V2
20:30 - 22:00 Dames 01 V1
20:30 - 22:00 Heren 01 V1
20:30 - 22:00 Heren 01 V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Cedric van Rooijen
Teun Devilee
V2 - A
16:00 - 17:00 Jongens E - Instroom Imke Heuvelsland
Jojanneke ten Veen
Lisa Bierman
Koen Heuvelsland
V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F - instroom Imke Heuvelsland
Jojanneke ten Veen
Lisa Bierman
Koen Heuvelsland
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Djaele Schuuring
Stefanie Heuvelsland
V2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes E - Instroom Imke Heuvelsland
Jojanneke ten Veen
Lisa Bierman
Koen Heuvelsland
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Danila Gaipa
Nynke Veldt
V2 - B
16:00 - 17:00 Meisjes F - instroom Imke Heuvelsland
Jojanneke ten Veen
Lisa Bierman
Koen Heuvelsland
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E2 Djaele Schuuring
Stefanie Heuvelsland
V2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Kirsten Schuuring - Dijkstra
Corine Kleiman
Fenna Buren
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Corine Kleiman
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Fenna Buren
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Renske de Jong
Vera van Wijk
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E5 Sophie Nguyen
Maaike Heuvelsland
V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Britta Speets
Daphne van Hilten
V1 - C
18:00 - 19:30 Jongens B1 Martine Kaptein
Vincent Heuvelsland
V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Allan Spaargaren
Thijs Hollander
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Renske de Jong
Vera van Wijk
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Han Bruggink V2 - AB