Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Niels Mulder
Trainer Niels Mulder
Aanvoerder Aimée Schreuder
Manager Anja De Vroome

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Baarn D1 Noordwijk D1 12:45
FIT D1 Shinty D1 12:45
Hisalis D1 IJburg D1 12:45
Loenen D1 Abcoude D1 12:45
Maarssen D1 Uitgeest D1 12:45
Purmerend D1 Spitsbergen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen D1 4 9 3 0 1
2 Maarssen D1 3 9 3 0 0
3 Shinty D1 3 7 2 1 0
4 Purmerend D1 4 7 2 1 1
5 FIT D1 4 7 2 1 1
6 Noordwijk D1 4 7 2 1 1
7 Baarn D1 4 7 2 1 1
8 Spitsbergen D1 4 5 1 2 1
9 IJburg D1 4 3 1 0 3
10 Abcoude D1 4 2 0 2 2
11 Uitgeest D1 4 1 0 1 3
12 Hisalis D1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt VMHC Spitsbergen D1 12:45 thuis - Veld 2
11 okt Hockey Vereniging Abcoude D1 12:45 uit
25 okt Loenense MHC D1 12:45 thuis - Veld 2
1 nov Noordwijk D1 12:45 uit
8 nov MHV Maarssen D1 12:45 uit
15 nov AMHC FIT D1 12:45 thuis - Veld 2
22 nov H.C. HISALIS D1 n.n.b uit
7 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b uit
14 mrt AHC IJburg D1 12:45 thuis - Veld 2
21 mrt DMHC Shinty D1 n.n.b uit
28 mrt MHC Uitgeest D1 12:45 thuis - Veld 2
11 apr VMHC Spitsbergen D1 n.n.b uit
18 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 12:45 thuis - Veld 2
25 apr Loenense MHC D1 n.n.b uit
16 mei Noordwijk D1 12:45 thuis - Veld 2
30 mei MHV Maarssen D1 12:45 thuis - Veld 2
6 jun AMHC FIT D1 n.n.b uit
13 jun H.C. HISALIS D1 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
FIT D1 Noordwijk D1 3-0
Loenen D1 IJburg D1 3-1
Purmerend D1 Baarn D1 0-1
Spitsbergen D1 Uitgeest D1 6-2
Maarssen D1 Hisalis D1 4-2
Abcoude D1 Shinty D1 1-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hisalis D1 FIT D1 1-6
IJburg D1 Purmerend D1 1-3
Noordwijk D1 Spitsbergen D1 3-3
Shinty D1 Loenen D1 2-0
Uitgeest D1 Abcoude D1 2-2
Baarn D1 Maarssen D1 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
FIT D1 Baarn D1 3-3
Purmerend D1 Shinty D1 2-2
Abcoude D1 Spitsbergen D1 1-1
Loenen D1 Uitgeest D1 3-0
Hisalis D1 Noordwijk D1 1-2
Maarssen D1 IJburg D1 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Uitgeest D1 Purmerend D1 2-3
Noordwijk D1 Abcoude D1 3-0
Baarn D1 Hisalis D1 3-2
Spitsbergen D1 Loenen D1 1-5
IJburg D1 FIT D1 7-0