Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Niels Mulder
Trainer Niels Mulder
Aanvoerder Aimée Schreuder
Manager Anja De Vroome

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Baarn D1 Purmerend D1
Hisalis D1 Maarssen D1
IJburg D1 Loenen D1 12:45
Noordwijk D1 FIT D1
Shinty D1 Abcoude D1
Uitgeest D1 Spitsbergen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen D1 6 15 5 0 1
2 Shinty D1 6 14 4 2 0
3 Maarssen D1 5 13 4 1 0
4 Purmerend D1 6 13 4 1 1
5 FIT D1 6 10 3 1 2
6 Noordwijk D1 6 10 3 1 2
7 IJburg D1 6 9 3 0 3
8 Baarn D1 6 7 2 1 3
9 Spitsbergen D1 6 5 1 2 3
10 Abcoude D1 6 2 0 2 4
11 Uitgeest D1 5 1 0 1 4
12 Hisalis D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b uit
14 mrt AHC IJburg D1 12:45 thuis - Veld 2
21 mrt DMHC Shinty D1 n.n.b uit
28 mrt MHC Uitgeest D1 12:45 thuis - Veld 2
11 apr VMHC Spitsbergen D1 n.n.b uit
18 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 12:45 thuis - Veld 2
25 apr Loenense MHC D1 n.n.b uit
16 mei Noordwijk D1 12:45 thuis - Veld 2
30 mei MHV Maarssen D1 12:45 thuis - Veld 2
6 jun AMHC FIT D1 n.n.b uit
13 jun H.C. HISALIS D1 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
FIT D1 Noordwijk D1 3-0
Abcoude D1 Shinty D1 1-2
Loenen D1 IJburg D1 3-1
Maarssen D1 Hisalis D1 4-2
Spitsbergen D1 Uitgeest D1 6-2
Purmerend D1 Baarn D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Shinty D1 Loenen D1 2-0
Hisalis D1 FIT D1 1-6
Uitgeest D1 Abcoude D1 2-2
Noordwijk D1 Spitsbergen D1 3-3
IJburg D1 Purmerend D1 1-3
Baarn D1 Maarssen D1 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Hisalis D1 Noordwijk D1 1-2
Loenen D1 Uitgeest D1 3-0
Abcoude D1 Spitsbergen D1 1-1
FIT D1 Baarn D1 3-3
Maarssen D1 IJburg D1 3-2
Purmerend D1 Shinty D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
IJburg D1 FIT D1 7-0
Noordwijk D1 Abcoude D1 3-0
Baarn D1 Hisalis D1 3-2
Uitgeest D1 Purmerend D1 2-3
Spitsbergen D1 Loenen D1 1-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Baarn D1 Noordwijk D1 0-1
FIT D1 Shinty D1 2-3
Purmerend D1 Spitsbergen D1 3-2
Loenen D1 Abcoude D1 2-1
Hisalis D1 IJburg D1 0-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Noordwijk D1 Loenen D1 2-3
Shinty D1 Hisalis D1 2-0
IJburg D1 Baarn D1 4-1
Uitgeest D1 FIT D1 0-4
Abcoude D1 Purmerend D1 1-3
Spitsbergen D1 Maarssen D1 2-3
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Shinty D1 Maarssen D1 1-1