Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pjotr Musch
Aanvoerder Aimée Schreuder
Trainer Pjotr Musch
Manager Paul Overmars

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D1 Purmerend D1
FIT D1 Shinty D1
Hisalis D1 Loenen D1
IJburg D1 Barneveld D1
Noordwijk D1 Maarssen D1
Spitsbergen D1 Baarn D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 11 25 8 1 2
2 Shinty D1 11 25 8 1 2
3 Purmerend D1 11 23 7 2 2
4 FIT D1 11 21 7 0 4
5 Loenen D1 11 21 6 3 2
6 Hisalis D1 11 15 4 3 4
7 Baarn D1 11 14 4 2 5
8 Barneveld D1 11 11 3 2 6
9 IJburg D1 11 11 3 2 6
10 Maarssen D1 11 9 2 3 6
11 Spitsbergen D1 11 7 2 1 8
12 Abcoude D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 feb !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld 2
16 feb !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld 2
23 feb !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld 2
8 mrt Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
15 mrt VMHC Spitsbergen D1 n.n.b thuis
22 mrt AMHC FIT D1 n.n.b uit
29 mrt H.C. HISALIS D1 n.n.b thuis
5 apr AHC IJburg D1 n.n.b uit
19 apr M.H.C. Barneveld D1 n.n.b thuis
10 mei Loenense MHC D1 n.n.b uit
17 mei Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1 n.n.b thuis
24 mei Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b uit
7 jun Noordwijk D1 n.n.b uit
14 jun MHV Maarssen D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Loenen D1 Hisalis D1 2-2
Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2
Shinty D1 FIT D1 4-1
Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3
Purmerend D1 Abcoude D1 1-0
Barneveld D1 IJburg D1 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
FIT D1 Baarn D1 0-3
Abcoude D1 Maarssen D1 2-2
IJburg D1 Loenen D1 2-2
Hisalis D1 Shinty D1 1-3
Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1
Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Shinty D1 IJburg D1 5-0
Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2
Loenen D1 Barneveld D1 2-1
Purmerend D1 FIT D1 2-1
Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4
Baarn D1 Hisalis D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Noordwijk D1 Loenen D1 3-1
Barneveld D1 Shinty D1 1-6
Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0
IJburg D1 Baarn D1 0-4
Hisalis D1 Purmerend D1 1-1
FIT D1 Maarssen D1 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Abcoude D1 FIT D1 0-6
Baarn D1 Barneveld D1 1-0
Shinty D1 Loenen D1 0-0
Purmerend D1 IJburg D1 2-0
Maarssen D1 Hisalis D1 1-4
Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hisalis D1 Abcoude D1 4-2
IJburg D1 Maarssen D1 2-2
Noordwijk D1 Shinty D1 4-1
Loenen D1 Baarn D1 3-1
Barneveld D1 Purmerend D1 0-1
FIT D1 Spitsbergen D1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Abcoude D1 IJburg D1 1-5
Spitsbergen D1 Hisalis D1 0-2
FIT D1 Noordwijk D1 3-1
Baarn D1 Shinty D1 0-1
Purmerend D1 Loenen D1 0-1
Maarssen D1 Barneveld D1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Loenen D1 Maarssen D1 5-2
Shinty D1 Purmerend D1 2-1
IJburg D1 Spitsbergen D1 2-0
Barneveld D1 Abcoude D1 1-1
Hisalis D1 FIT D1 2-3
Noordwijk D1 Baarn D1 3-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Purmerend D1 Baarn D1 1-1
Spitsbergen D1 Barneveld D1 5-3
Maarssen D1 Shinty D1 3-2
Hisalis D1 Noordwijk D1 2-3
Abcoude D1 Loenen D1 1-3
FIT D1 IJburg D1 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Barneveld D1 FIT D1 1-0
Purmerend D1 Noordwijk D1 1-0
IJburg D1 Hisalis D1 3-1
Baarn D1 Maarssen D1 2-0
Shinty D1 Abcoude D1 3-0
Loenen D1 Spitsbergen D1 5-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
FIT D1 Loenen D1 2-1
Hisalis D1 Barneveld D1 3-3
Noordwijk D1 IJburg D1 6-0
Abcoude D1 Baarn D1 2-1
Maarssen D1 Purmerend D1 1-2
Spitsbergen D1 Shinty D1 0-2